نتایج جستجو برای عبارت :

متانت

فصل دوم : وضعیت بد
وضع نامتعادل دختر جوان آن چنان رقت انگیز بود که قلبم را سخت در هم فشرد و چون خانواده اش را مقصر می دیدم یک دنیا تنفر از خانواده اش در قلبم ریخت و ندیده آن ها را سخت قضاوت کردم! نمی دانم چرا وقتی به چهره نحیفش خیره شدم سعی داشت ذهنم را به گذشته پل بزند.
 انگار به فردی در گذشته هایم شباهت داشت. درونم متلاطم شده بود. یکی از کتاب های درسی ام را از کیفم درآوردم و سعی کردم خودم را با مطالعه به غفلت بزنم و از این غفلت آرامش بگیرم. هنوز نت
متانت اسکندرلی گتدین
دانلود آهنگ ترکی گتدین از متانت اسکندرلی
Metanet Isgenderli – Getdin
دانلود آهنگ ترکی متانت اسکندرلی به نام گتدین
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰

دانلود آهنگ جدید متانت اسکندرلی به نام گتدین

.:( دانلود تمامی آهنگ متانت اسکندرلی ):.

کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.

متن آهنگ گتدین از متانت اسکندرلی
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
فصل زائر غریبه : 

چند هفته ای گذشت و هر پنجشنبه من و فواد، تنها سوگواران مزار غریب متانت بودیم.

در یکی از این پنجشنبه ها کنار مزار متانت داشتم قرآن می خواندم که با کمال تعجب دیدم یک خانم موقر آرام نشست و شروع کرد به فاتحه خوندن.

یقین داشتم که مزار را اشتباه گرفته، ولی در دلم گفتم بذار حداقل یک فاتحه هم برای متانت خونده بشه، هر چند اشتباهی! فاتحه اش که تمام شد، گفت: روحش شاد و بلند شد که برود.

گفتم: خانم شما متانت را می شناختید؟ بعد از لحظه
فصل سوم : همکلاسی
داشت از ترس وا می رفت و با مظلومیتی که دل آدم را آتش می زد، گفت: من فقط یه گدا هستم بخدا هیچ کاری نکرده ام و ...که حرفش را قطع کردم و گفتم: نترس عزیزم من دانشجو هستم، الانم داشتم میرفتم دانشگاه. گفت: خب چکار من داری؟ از کجا منو میشناسی؟ 
گفتم: متانت من فهیمه هستم منو یادته؟ همکلاسی دوران دبیرستان. فهیمه عباسی، یادت اومد؟ متانت چه بلایی سرت اومده؟ چرا اینجوری شدی؟ چشم خمارش را به زحمت باز تر کرد و خیره شد به صورتم و آرام دست لرزان و
من ادم حاضر غایبی هستم
اگر کسی کلفتی ،کنایه ای ،طعنه ای... به من بگه جوابشو رو نمیدم و می گذرم.
البته گاهی با خودم میگم" کاش جوابشو اینطوری و اون طوری می دادم ولی بعد منصرف می شم چون اصلا دلم نمی خواد آرامش روح و روانم با این خاله زنک بازیا که دستاورد مثبتی هم نداره، دچار تشویش بشه!
بسیاری از احادیث و سخنان ادبا و شعرای فررانه و باهوش درباره همین سکوت و پرهیز از مجادله و وراجی هست ...
مجادله باعث تزلزل شخصیت آدم و پریشانی روح و روان طرفین‌ میشه
ملت ایران در یک بخش دیگری هم درخشید و آن متانت و سراسیمه نشدن بود. وقتی چنین حادثه ای پیش می آید نگرانی هایی برای مصارف زندگی پیش می آید/ در کشورهای دیگر خالی کردن فروشگاه ها و پرکردن انبار منازل بود. در کشور ما مطلقاً این معنا دیده نشد و مردم صبر و حوصله به خرج دادند/ ضمناً در این دوران خانه نشینی نقش خانواده هم مشخص شد. در کشورهایی که خانواده پایه درستی ندارد، این خانه نشینی ها به این شکل اتفاق نمی افتد.
آرامش داشتن، جمله ای انگیزشی یا مثبت نیست که به دیوار خانه ات بچسبانی یا بی اعتنا از این قاعده رد شوی؛ اگر نمی خواهی عقل و شعورت از کار بیافتد و همانند احمق ها دست به تصمیم گیری و بعد دچار پشیمانی شوی لازم است که ذهنت را خالی از دغدغه و تشویش نگه داری.

وقتی عقلت از کار می افتد
در اینجا بحث از آدم های احساسی یا منطقی نیست چرا که احساسی ترین آدم ها هم دارای عقل هستند و بر مبنای آن تصمیم میگیرند. در اینجا حرف از کسی است که گرفتار یک احساس یا دغدغه
در یکی دو سال اخیر، تشکلهای دانشجویی چه در مسائل کشوری و چه در مسائل بین المللی کارهای خوبی کردند. در مسئله هفت تپه و ماشین سازی رفتند و مشکل را حل کردند؛ اینها نه پول دارند و نه قدرت قانونی اما حضورشان در پیگیری مطالبات کارگران اثر داشته/ درباره یمن، نیوزلند، نیجریه و... دانشجوها اعلام حضور کردند. حضور جلوی سفارتها خوب است؛ البته متانت و عقلانیت لازم است. در همه جا از دیوار بالا رفتن خوب نیست؛ هرچند در یک جاهایی مثل لانه جاسوسی خوب است.
رهبر معظم انقلاب:
من بروجردی را از یاد نمی‌برم و هیچوقت فراموش نمی‌کنم. غالباً هر وقت که بحث شهدا پیش می آید، شهید بروجردی جلوی چشم من است.
آن چیزی که من از شهید بروجردی احساس کردم و یک احترام عمیقی از او در دل من بوجود آورد، این بود که دیدم این برادر با کمال متانت و با کمال نجابت به چیزی که فکر می‌کند مسئولیت و وظیفه است.

سردار شهید حاج ابراهیم همت:
بروجردی شناخته نشد. نه بر ملت ایران و نه بر تاریخ ما شناخته نشده است. تصور من این است که زمان ب
این دوباره رفت کنسرت جنتر من بازیش گل کرددددددددددددددددددد بزار بیاد خونهه حالیش می کنمممممممممممممخوبه بهش گفتم جاهایه ناموسیتو تو کنسرت نشون ندهههههههههه ولی کو گوشه شنواااااااااااااااا /امشب یه جوری حالیش می کنم که با متانت بره کنسرتشو اجرا کنه بیاد بیرن ^-^

ادامه مطلب
یه تب اون بالا باز میکنم و توش اسم اساتید نازنینم رو مینویسم. اساتیدی مثل دکتر سهیل تیموری که بالا سر هر مریض با مهربونی و متانت و احترام با مریض‌ها صحبت می‌کنه و به حرفهاشون -حتا اگه نامربوط باشه!- گوش می‌ده؛ برای هر مریض حداقل ۱۵- ۲۰ دقیقه وقت میذاره و نه تنها با مریضا، با دانشجوهاش هم با مهربانی و پدرانه و برادرانه رفتار می‌کنه، بهشون علم "یاد" می‌ده و روش علم‌آموزی رو توضیح می‌ده.
خدا این دنیا رو از امثال دکتر تیموری عزیز پر کنه.
هرگز تصور نکنید کم‌رویی و خجالتی‌بودن نشانه‌ی ادب و متانت است. کودک باید بتواند در مواقع لزوم از حق خود دفاع کند، جواب بدهد، مخالفت کند، مبارزه کند... این‌که کودک همیشه حرف گوش کند نشانه‌ی سلامتی‌اش نیست.
اگر فرزند سالم می‌خواهید انتظار نداشته باشید از شما حساب ببرد و همیشه حرف گوش کند. فرزندی تربیت کنید که به خاطر عشق و اعتماد به شما با شما هم‌کاری کند.
باد از دیشب تا حالا که شب بعد آغاز شده با عصبانیتِ مارپیچ‌گونه‌اش به دورِ خانه‌ها می‌گردد و نفسِ سردِ اژدهاییش را بیرون می‌دمد. آنقدر دویده که درخت‌ها از دنبال کردنش خسته‌اند. نمی‌آید ساده و صمیمی و با متانت حرفش را بزند. هوای نوجوانی برش داشته، بچه شده و میخواهد که ما درکش‌کنیم. حالیکه درها را بسته‌ و گوشهای خسته‌مان را از فریادهایش محکم گرفته‌ایم. چطور می‌شود حرفِ بادی خشمگین را ورای خرابکاری‌ها ، اسباب‌شکستن‌ها، و در کوفتن‌ها
دختر با حجاب ...آرام از کنارت می گذرد ، بی صدا ...بدون جلب توجه... سیاهی، رنگ اوست و بو نداشتن ویژگی او... صورتش را نمیبینی، اما در مقابل اویی.اوست که با سکوت، با تو حرف میزند و به تو می آموزد.....اگر اهلش باشی.در اوج کرامت است و تندیس متانت..نزدیک، اما دور از دسترس...بی عشوه ولی دلربا...اوست معلم وقار در قله ی بی نیازی..هر خارو خسی عاشقش نمی شود و زیباییش را هر دلی لمس نمی کند...او پیش از انتخاب شدن انتخاب میکند و پیش از معشوق شدن عاشق می شود...با زیرکی گوی
همیشه همه جا همه به متانت و خانومی نجمه حرف میزنن، مصداق کم گو و گزیده گو درموردش صدق میکنه واقعا، فک نمیکنم کسی ازش خاطره بدی داشته باشه از بس خانوم و خوش اخلاق بود
همیشه بهم میگفت دعا کن عاقبت بخیر بشم و دعا کن همیشه راه درستو انتخاب کنم، از این حرفا زیاد میگفت کلا خدا بیامرز که خدا اینجوری انقد قشنگ عاقبت بخیرش کرد! شهادت!
درباره عکسای عروسیش باهم حرف میزدیم دوهفته پیش که قرار بود خودم عکاسش باشم
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهور ایران
ضمن آرزوی عافیت برای جنابعالی
بر خود وظیفه دیدم از سکوت شما در خصوص پرونده برادر ارجمند تان در قوه قضائیه  تشکرکنم 
امیددارم که صبر و‌حلم و متانت شما الگویی برای آیندگان و شرمساری برای گذشتگان باشد،

واژگانی از جنسِ شور و مهر و شیدایی

از اونجا که ظاهراً عاقِّ خواهر شدم
و دیگه توفیقِ ارتباط و پیوند و تماس با او رو ندارم 
همینجا باهاش می حرفم؛

خواهرِ نازدانه ام
خیلی اندیشناکِتَم
(یعنی تو فکر تو ام)
الهی داداشت برات بمیره که توی خونه اسیر شدی
برای تو که عادت نداری، خیلی سخته می دونم
اونم توی غربت و تنهایی
خیلی دوست داشتم الان که شرایط سخت شده نزدیکت بودم و برات باعث خیر و برکت و شادی می شدم
یه روز آرزوم با حقیقت پیوند می خوره، مطمئنم
خواه
✅به مردم فشار نیاورید ✍امام صادق علیه السلام: به مردم فشار نیاورید. آیا نمی‌دانی که روش حکومتداری بنی‌اُمَیّه، متکی به زور شمشیر و فشار و ستم بود؛ ولی روش حکومتداری ما اهل‌بیت، به نرمی و مهربانی و متانت و تقیه و خوش‌اخلاقی و پاکدامنی و کوشش است؟ پس کاری کنید که مردم به دین شما و مسلکی که دارید رغبت پیدا کنند. الخصال(صدوق) ج۲، ص۳۵۵ وسائل الشیعه، ج ۱۱، ص۴۳۰ : @momenane
آی مسئولین فشار روی مردمه 
حالا حتما باید شب عیدیه این کارو میکردید
امام صادق
می‌دونید، بعضیا زیادی خوبن و هر کاری کنن نمی‌تونن قایمش کنن این خوبی رو. بعضیا زیادی مهربون و مودب و بزرگوارن، طوری که وقتی داری باهاشون حرف می‌زنی تپش قلب می‌گیری از استرس. بعضیا خیلی بزرگن، طوری که وقتی می‌بینیشون، مدام یاد کوچیکی خودت می‌افتی. موقع حرف زدن باهاشون به وضوح احساس حقارت می‌کنی در مقابلشون و به راحتی حس می‌کنی که فقط از روی بزرگواری خودشونه که دارن پرت‌و‌پلاهای تو رو گوش می‌دن، تحمل می‌کنن و با لبخند و مودبانه جواب م
دوچرخه اش را به دیوار تکیه داد و با متانت وارد کتابفروشی شد. خیلی صمیمی و گرم احوال پرسی کرد و نظرم را راجع به کتابها پرسید.
از آن نجابت زیرپوستی و کت و شلوار اتوکشیده برنمی آمد که بیخود اینقدر هماهنگ باشند. بوی موهای تازه کوتاه شده اش خوب به مشامم میرسید. دقایقی با شادی بسیار صحبت کردیم و کتابی که من معرفی کرده بودم را خریدند و رفتند. بعد از آنکه رفتند همکارم که سالها قبل تر از من در کتابفروشی کار میکند، گفت: هیچ میدانی او که بود؟ معاون شرکت بی
مقام معظم رهبری: آن چیزی که من از شهید بروجردی احساس کردم و یک احترام عمیقی از او در دل من به وجود آورد این بود که دیدم این برادر، با کمال متانت و با کمال نجابت، به چیزی که فکر می کند مسئولیت و وظیفه است. من تصور می کنم روحیه آرامش و نداشتن حالت ستیزه جویی با دوستان و گذشت و حلم در قبال کسانی که تعارض های کاری با او داشتند، نشانه آن روح عرفانی شهید بود.» ما نیز در سالگرد شهادت این شهید، بر آن شدیم تا با مرور رشادت های او یادش را زنده نگه داریم و بر
هنر نه گفتن نوشته ی دیمون زاهاریادسترجمه ی میترا میرشکارنشر علمخلاصه نویسی: سید حسن کاظم زاده (کاظمینی)بخش دوم
روانشناسی جسارت:
ما با جسارت به  دنیا نمی آییم بلکه این یک مهارت اکتسابی است. جسور بودن یعنی داشتن اعتماد به نفسی که با آن می توانیم نیازها و خواسته های خود را ابراز کنیم و به دنبال اهداف باشیم.
جسارت یعنی ابراز دیدگاه و نظرات و عدم وجود این احساس که نیاز به تایید و تصدیق دیگران دارید.
مثال: دوستی شما می‌خواهد روز جمعه او را به فرودگ
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
طبق بیان مولایمان امام صادق علیه الاف السلام
خداوند تمام امور بنده مومنش را بخودش واگزار فرموده است تا هر طور که میخواهد عمل کند ولی م اجازه نداده است که بنده مومنش  کاری انجام دهد که باعث ذلت و خاری اوشود،شأنش حفظ نشده و تحقیر شود،
ضرب المثل (حلال کن هزار کن)برای مومن است و طبق روایات خداوند میخواهد همانطور که از حرام ها پرهیز میکنیم ازنعمت های حلال هم بهره ببریم و در واقع تمام نعمته
خاطرم نیست هوای آن‌روزهای خرداد ماه هوایی بهاری بود یا گرم و تابستانی، اما دلهای ما مالامال از عطر شکوفه‌های بهاری بود که تو گرمابخشش بودی. آن روزی‌های خردادماه که تو می‌آمدی و ما چه خوش بودیم از آمدنت. همان روزهایی که یاران دبستانی‌مان فارق از هر زنده باد و مرده باد و هراس از دردها و آسیب‌های چوب الف بر سرشان بازهم یکدیگر را یاد می‌کردند و دست در دست هم و یک صدا،  ایران، آن مرز پرگهر را فریاد می‌زدند. وقتی تو آمدی جملگی سبز شدیم، اینجا د
بسم الله الرحمن الرحیم./
بابا از خودت یاد گرفتم محبت به پدر رو ، از خودت یاد گرفتم عشق به همسر رو ، از تو یاد گرفتم بخشندگی رو ، تلاش رو ، شوخ طبعی در عین متانت رو ... بابا فدای اون چشمای عسلیت بشم ! قربون خستگیات برم ...
بابا جوونیت رو به پامون ریختی و حالا که چند تا خط کوچیک افتاده رو پیشونیت ، هنوزم حواست به تک تکمون هست ... که کم نداشته باشیم ، که کم نیاریم ... بابا شما خیلی بزرگی ! و من شاید خیلی دیر فهمیدم چقدر عاشقتم ...
اما شما ....
بابا هنوز و تا همیش
فصل اول: دیدار
همسرم فواد با کلی دلتنگی مرا به ترمینال جنوب رساند تا برای رفتن به دانشگاه راهی قم شوم. همین که وارد ترمینال شدم مرا به روزهایی برد که تنهایی، تنها همسفرم بود در این جاده غربت. لحظه ای را به یاد آوردم که تا خود قم به فواد پیامک می دادم و اشک می ریختم. 
فواد مرا تا پای اتوبوس رساند و سوار که شدم از پشت شیشه با چشمهایش مرا بدرقه کرد و رفت تا غصه چشم هایم بی تابش نکند. اتوبوس هنوز چند صندلی خالی داشت، راننده بدصدا هم با صدای بلند مسافر

تی وی رو روشن میکنم هر شبکه میزنم چند تا پسر بی مزه ی ... دارن ادا در میارن و واسه ادا و اطوارهاشون ، حقوقم میگیرن! عنوان شغلیشونم استندآپ کمدیه و میگن برای آوردن لبخند ب لب های ما مردم هست...

اما چیزی که باعث میشه من از ته دل لبخند بزنم و ب وجد بیام ،
بزرگی توئه عزیزمن.. عشق تویی.. مرد تویی عزیزم که تمآم ساعت های شبانه روز رو کار میکنی و سختی های زندگی چیزی از وقار و متانت و شعورت کم نکرده.. متشکرم که اینقدر مردی ب وجودت افتخار میکنم❤ :) 

چگونه آرامش داشته باشیم؟بیایید لحظاتی بیندیشیم! به زمانی بیندیشیم که خشم، سراسر وجودمان را فرا می گیرد و دیگر جایی برای شور و شوق، باقی نمی ماند؛ به جای آرامش، تنش و اضطراب بر وجودمان مستولی می شود و از همه کس و همه چیز - و شاید بیش تر از همه از خودمان - خسته و دلزده می شویم؛ از کنش ها و واکنش هایی که می توانست به گونه ای دیگر رقم بخورد؛ از واژه هایی که کاش هرگز به زبان ما نمی آمدند! کاش می شد قدری از رفتارهای شتابزده و نابجای خود بکاهیم و با آرام

توهم دانایی

بزرگترین دشمن انسان نادانی  نیست بلکه توهم دانایی است !
 توهم دانایی سرطانی است که می تواند برهر فردی از هرنوع جنس وطبقه وسن و مقامی  مستولی گردد واغلب با علائم دلواپسی وجلوه گری ها ی افراطیانه ظاهر می شود
توهم دانایی ممکن است در سپهر سیاست. اقتصاد و فرهنگ و بسیاری از حوزه های تخصصی رخ دهد.
  یکی از این توهمات روشنفکری در عقیده و ابراز موضوع عفاف و نجابت و  متانت و وقار بانوی شرقی و ایرانی است که با موهومات شعاری و توهم زدگی
حجت اسلام ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه 14 تیر ماه در زرند بیان کرد:
➖حجاب حافظ کرامت زنان در مقابل نگاههای هوس آلود است
➖زیارت امام زادگان مثال تجدید میثاق با اسلام وولایت علوی است
➖حجاج ایرانی بارفتار ,گفتار, متانت, نشان دهنده ی جمهوری اسلامی در دنیااسلام هستند
➖برائت از مشرکین و دفاع از مظلومین در حج عین عبادت خالصانه است
➖اشخاصی در شهرستان دنبال حاشیه سازی برعلیه امام جمعه و نهاد مقدس نماز جمعه هستند
امام جمعه زرند با اشاره به ادامه
بلندگو صدا کرد:کلاس علامه حلی، فلان بخش حیاطرفتیم نشستیم تو خنکی هواو مباحثه کردیم...مباحثهو فهم کردن مباحثی که به شوقش به رشته ی انسانی کشیده شدمفلسفه، دینی، ادبیات و عرفانی که من رو در تمام روزهای سخت سال کنکور سرشار از شادی و انرژی کرد و انقدری لذت می بردم از این بهره مندی که بنظرم اصلا سخت نمی آمد بیست سی کتاب علوم انسانی را در عرض چندماه بخوانی،بفهمی،تست بزنی و برای رتبه خوب تلاش کنی.(هنوز هم بنظرم سخت نیست*1)مباحثی که بعد از پایان کنکور،
تولد داریم چه تولدی ...!!!

امروز  تولد یاسمیناست 
سالروز رفاقت مبارک
سالروز صداقت مبارک
سالروز متانت مبارک
سالروز درایت مبارک
و سالروز این همه خوبی مبارک 
عزیزم تولدت مبارک 

لبخند زدی آسمان آبی شد 
شب های قشنگ مهر و مهتابی شد 
پروانه پس از تولد زیبایت 
تا آخر عمر غرق بی تابی شد

عزیم تولـــــدت مبـــارک 

فرشته ها وجود دارن 
اما چون بعضیها بال ندارن ما بهشون میگیم خواهر
خواهری تولدت مبارک 
امیدوارم به همه ارزوهای قشنگت برسی
ببین یه سال بزر
سلام
چند وقت هست وارد دوره دکترا در دانشگاه شدم و در پژوهشکده ی اون جا هم کار میکنم. اون جا آزمایشگاه های مختلفی برای رشته های مختلف هست و جای بزرگی هست و افراد زیادی هم مشغول به کار روی پروژه های مختلف هستن. توی این مدت چند ماهه 2 تا دختر نظرم رو خیلی جلب کردن. از نظر ظاهر و خانواده (اینو به سختی تحقیق کردم) در یک سطح هستن. و شاید اساسی ترین فرق اون ها اخلاق شون هست. یکی از دخترها رو هر وقت که میبینم تنهاست و خیلی شیک و با وقار و (به چشم برادری واقعا
به بهانه تبرئه یکی از پیرغلامان اهل بیت علیهم السلام

برادر موجّه و خوشنامی که عمرش را در راه شهدا و اهل بیت علیهم السلام
خرج کرده با شکایت امام جماعت یکی از مساجد بابل به دادگاه رفت که حکم تبرئه او
دیروز صادر شد. تمام مدتی که از جریان تشکیل این پرونده مطلع بودم به عنوان یک
طلبه خجالت می کشیدم که یک هم لباس من بخاطر چند کلمه حرفی که آخرش هم ثابت نشد،
از یک ریش سفید مومن شکایت کرده است.

چندی پیش هم شاهد ائتلاف دو طیف حجتیه و فتنه در شکایت از یک رو
تلخی مستهجنی زیر پوستم حس میکنم. آنقدر زیر زبانم گرگرفته میشود که طاقت حرف زدن ندارم. 

امروز با اینکه حال خوشی داشتم و روزم را با شادی شروع کردم، حوالی ساعت دوازده ظهر بود که یک خانم چهل پنجاه ساله لاغر و استخوانی واردکتابفروشی شد. کمی کارتن و کاغذ دورریز که بیرون ریخته بودم را دستش گرفته بود و با ادب پرسید: ببخشید آقا شما دیگر به اینها احتیاج ندارید؟
همانطور که صحبت میکرد گرسنگی در چشم هایش برق میزد و پوستش از بدبختی، رنگ زردی میگرفت و قی
تحقیق درباره داستان یوسف و زلیخا
↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:13     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : داستان یوسف و زلیخا: داستان یوسف و زلیخا: قرآن داستانهایى را که در آنها رد پایى از مسائل عشقى و جنسى دیده مى شود، در نهایت متانت و در ((هاله اى از تقدس و اشارات لطیف و بدیع )) طرح و بیان مى کند و از میان ...دریافت فایل
من یک جنگاور هستم؛ این بدان معنی نیست که هر روز به دنبال جنگیدن و کسب پیروزی هستم بلکه در ذهن خود هر روز در نبرد با باورهای کهنه و رنگ و رو باخته و عدم تغییر هستم. من روح یک سامورایی را دارم».آیین آرامشمطالعه برخی کتب پیرامون ساموراییها نشان‌گر وجود یک ویژگی مشترک و اعجاب انگیز میان این سلحشوران افسانه ای است؛ خصلتی که نه به جنگاوری و شمشیر مرتبط است و نه در استراتژی خلاصه میشود، بلکه شاید نقطه مقابل آن باشد:«بزرگ جنگجویان تاریخ چه عاملی را
↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:13     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : داستان یوسف و زلیخا: داستان یوسف و زلیخا: قرآن داستانهایى را که در آنها رد پایى از مسائل عشقى و جنسى دیده مى شود، در نهایت متانت و در ((هاله اى از تقدس و اشارات لطیف و بدیع )) طرح و بیان مى کند و از میان ...دریافت فایل
تو تنها کسی هستی که روزی خدا پنجره اتاقش را باز کرد و پروازت داد روی زمین
در مسیر راه کم کم بال هایت از بین رفت ...
شکل زیبایی گرفتی
تو شدی تنها کسی که وقتی روی زمین راه می رود ، باران نعمت خدا
از بازترین پنجره ها ، زمین را رنگارنگ می کند!
تو آمدی تا بگویی قشنگ ترین لحظه ها را می شود
در کنار تو سپری کرد ...
فقط کافی هست قدر خود را بدانیم؛)
اصلا اگر تو نبودی در دانه بودن هم معنا نداشت...
عزیز خانه بودن رنگی نداشت ...
تو انتظار خوش آب و رنگ مادر هستی
که چشم
انا لله و انا الیه راجعون
امروز شهرمان داغدار از دست دادن استادی دلسوز و مهربان بود امروز همه شهر عزادار از دست دادن مردی بودند که اسطوره خیلی از جوانها بود ایشان نماد تواضع،متانت،اخلاق و تعهد بودند امروز خیلی سعی کردم این مطلب را منتشر نکنم چون هنوز هم از دست دادن ایشان را اصلا باور ندارم بعضی مواقع گفتن تسلیت برای کسانی که دوستشان دارین خیلی سخت است و مرحوم آقای محمود نیکمهر دبیر دوران راهنمایی و دبیرستان اینجانب از این عزیزانی هستن که 
شخصیت عظیم رهبر کبیر انقلاب حقا و انصافا پس از پیغمبران خدا و اولیاء معصومین، با هیچ شخصیت دیگری قابل مقایسه نبود، ودیعه خدا در دست ما و حجت خدا بر ما و نشانه عظمت الهی بود، وقتی انسان او را می دید، عظمت بزرگان دین را باور می کرد، عظمت پیغمبر (ص) و عظمت امیرالمؤمنین و عظمت سیدالشهداء و عظمت امام صادق علیهم السلام و بقیه اولیاء را انسان نمی تواند درست تصور کند، ذهن ما کوچکتر از آن است که بتوانیم عظمت شخصیت آن بزرگ مردان را حتی در ذهن مان بگنجان
..
یا در زمینه‌ی فعّالیّتهای بین‌المللی و فعّالیّتهای منطقه، [مثلاً] در
زمینه‌ی یمن،(۴) در زمینه‌ی این مسئله‌ی اخیر نیوزیلند،(۵) در زمینه‌ی
نیجریه(۶) که دانشجوها اعلام حضور کردند؛ و در مسائل متعدّدِ دیگر [هم]
همین جور؛ این اعلام حضورها خوب است. یا گاهی اوقات یک تجمّعی مثلاً جلوی
سفارتخانه خوب است؛ البتّه با متانت، با دقّت، با عقلانیّت و با نشان‌ دادن
اقتدار روحی و معنوی. این‌ جور نیست که همیشه از دیوار بالا رفتن خوب باشد
-یک جاهایی ال
هنر نه گفتن نوشته ی دیمون زاهاریادسترجمه ی میترا میرشکارنشر علمخلاصه نویسی: سید حسن کاظم زاده (کاظمینی)بخش نخست
نه گفتن کار ساده ای نیست، به خصوص که اگر بله گفتن با روحت عجین شده باشد و مهرطلب هم باشی.
اما هر بار که اولویت های خود را به خاطر عدم توانایی در نگفتن کنار می گذارید تا دیگران را راضی کنید ذره‌ای از وجودتان در تنهایی به جوش می آید و با شما گلاویز می شود و بدون اینکه بدانید چرا، تحلیل می روید انرژی تان را از دست می‌دهید و در نهایت فکر
در زندگی مواقعیست که آرامش داشتن غیرممکن به نظر می رسد، از بیماری تا تصادف رانندگی و حتی حوادثی به مراتب تلخ تر که باعث می شود از نظر روحی مچاله شویم، اما چرا باید آرامش مان را تحت هر شرایطی حفظ کنیم؟

اضطراب داشتن: به معنای از کارافتادن عقل و شعور است
روی دیگر آرامش، اضطراب است وقتی پر از اضطراب هستیم، واکنش هایمان کاملا تخرب کننده است و وضعیت را از چیزی که هست برایمان بدتر می کند، وقتی اضطراب داریم عقل مان از کار می افتد و فرقی ندارد یک فرد
بهترین شامپو برای ریزش موبرای ریزش موی چه بایستی کرد؟ حدود ۲۰ درصد از آقایان در ده سال سوم معاش خویش به ریزش موی دچار میشوند. درین سن مهم ترین علت ریزش گیسو مردان ژنتیک میباشد. اما می‌اقتدار بعضی دیگر از عوارض فرعی را نیز پیدا کرد و برای خودداری از ریزش موی آن‌ها‌را زیر در دست گرفتن درآورد. البته بایستی بدانید که چنانچه در سن ذیل در گیر ریزش گیسو راز میباشید، بایستی در شجره‌طومار خویش دلیل اصلی را پیدا نمائید! با این حالا، عوارض ریزش گیسو م
ملاک ایمان
11- ترس از مرگ، ترس از فقر، ترس از بی آبروئی، ترس از تنها شدن و ترس از نابودی ملاکهای اساسی در تشخیص ایمان خویش است. مومن کامل کسی است که همه این امتحانات را با سربلندی پشت سر نهاده است و در مقابل این نوع تهدیدها و مصائب ایمانش را از دست نداده است یعنی متوسل به غیر خدا نشده است و تن به خودفروشی ها و حرامی ها و گناه و فسق و دریوزگی نداده است و صبر و متانت و عزت نفس و پاکدامنی را حفظ کرده است. و هر که همه این مراحل و امتحانات را با سربلندی ب

دوستان از من نرنجند! سراج و خاتم و انواع و اقسام نهادهای موازی مثلا فرهنگی را کاشته اند برای انتخابات!
مرد باید خودش وظیفه اش را تشخیص بدهد و وارد میدان شود. سر حسن عباسی و سعید قاسمی با اسپانسرهای خود معامله می کنید!
اتفاقاً امثال من چه بسا به حسن عباسی بابت بعضی مواضعش گله داشته و هیچ گاه مجیزگوی او نبوده ایم
اما 
نمی شود کتمان کرد استاد حسن عباسی یک پدیده جریان ساز در تقویت گفتمان تئوریک انقلاب اسلامی است که تقریباً مشابه دیگری نداشته اس
+جمعه ها روز منو خواهرجانه.من که پدر و مادرم فکر میکنن در آینده یکی از برگزیده های متخصصان علوم اعصاب هستم به همراه خواهر جان که برنامه ریزی دقیقی برای کنکور دکترای روانشناسی میکنن وقتی دنبال یه فیلم میگشتیم که ببینیم و نا امید شدیم و یهو فهمیدیم سیندرلای ۳ رو ندیدیم و چنان خوشحال شدیم که من زمانی که فهمیدم کنکور پزشکی قبول شدم این احساس و نداشتم و خواهر جان حتی نمیتونست صبرکنه دانلودش تموم شه و البته من با پیژامه ی خرس خرسی و یه تیشرت خرسی خ
دوبله فارسی فیلم روما مترجم: محمود گودرزی مدیر دوبلاژ: رضا آفتابی گویندگان: مینو غزنوی، مهرخ افضلی، ناهید امیریان، مهسا عرفانی، رضا آفتابی، کریم بیانی، مینا شجاع، سمیه موسوی، سحر صحامیان، مهناز آبادیان، الهام چارانی، شایان شامبیاتی، متانت اسماعیلی، سارا جعفری، حمید رضایی
Web-dl 1080p
لینک مستقیم
صوت دوبله فارسی
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Web-dl 720p
لینک مستقیم
صوت دوبله فارسی
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
2 شهریور؛ آغاز هفته دولت
انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام هفته دولت نامگذاری شده است که از دوم تا هشتم شهریور می باشد.

هفته دولتدر تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دار
یکی از حوزه های کار گرافیست ها، طراحی و چیدمان قالب هایی برای تبلیغات چاپی می باشد . طرح معرفی و بازاریابی برای محصول ها و خدمات کمپانی ها، از راه‌های مختلف  طراحی کارت ویزیت  فیس می گیرد . یکی از این طرق، چاپ و نشر آگهی ها می باشد .تبلیغات چاپی خواه جهت بازاریابی منتشر شده باشند و خواه جهت معرفی و اطلاع رسانی، شامل دو حوزه می باشد: تبلیغات چاپ گردیده در مطبوعات ، تبلیغات چاپ گردیده غیر مطبوعاتیبه آندسته از تبلیغات که برای چاپ در خبر نامه ها،

صورتش گُر گرفته بود و آتش غضب از چهره اش زبانه می کشید. معلوم بود ناراحتی و غصه حسابی به او فشار آورده است. آمد داخل اتاق، رو به روی حاج آقا نشست و همان اول کار، شروع کرد به سر و صدا و داد و بیداد و توهین و ...!
لنگ مخارج جهیزیه دخترش بود. می گفت به هر دری زده نتوانسته پول خرید جهیزیه را جور کند. می گفت از خانواده داماد خجالت می کشد که جهیزیه دخترش درست و حسابی نباشد.
بعد با عصبانیت و به تندی حاج آقا را خطاب قرار داد و گفت: شما نماینده مجلس هستی. حقوق
خبر دیروز محمدعلی نجفی.. به نظرم غریب ترین خبر چند سال اخیر بود..
حتی از مرگ هاشمی و پلاسکو و کشتی سانچی غریب تر...

تو دانشگاه‌ها، معمولا بچه های علوم پایه خاصن.. بچه های ریاضی خاص‌تر از بقیه.. مخصوصا اوناییشون ک با عشق این رشته رو انتخاب میکنن...

واسه منی ک ریاضی کاربردی رو خیلی دوس داشتم و دارم و امثال من، فهمیدن ریاضی محض عذاب آوره.. حتی گرایش های موجود در مرز بین شاخه محض و کاربردیش! مثل تخصص آقای نجفی( lie group )...
زیاد ایشونو نمیشناسم، اما مطمئن
خبر دیروز محمدعلی نجفی.. به نظرم غریب ترین خبر چند سال اخیر بود..
حتی از مرگ هاشمی و پلاسکو و کشتی سانچی و شاید حتی منا هم غریب تر...

تو دانشگاه‌ها، معمولا بچه های علوم پایه خاصن.. بچه های ریاضی خاص‌تر از بقیه.. مخصوصا اوناییشون ک با عشق این رشته رو انتخاب میکنن...

واسه منی ک ریاضی کاربردی رو خیلی دوس داشتم و دارم و امثال من، فهمیدن ریاضی محض عذاب آوره.. حتی گرایش های موجود در مرز بین شاخه محض و کاربردیش! مثل تخصص آقای نجفی( lie group )...
زیاد ایشونو نم
با معرفی آقای میم قرار بود توی جمعی حضور پیدا کنم که همه دانه درشت بودن ! یعنی من کوچیکشون بودم . هم از نظر سن و هم از نظر مهارت و هم علم ... شاید از یک یا حتی دو ماه قبلش استرسش افتاد به جونم . خب من برم اونجا چیکار کنم ؟! بالاخره روز موعود رسید و من با هر ترس و دلنگرانی که بود ازش عبور کردم ...
همیشه این ترس از آدم ها در من بوده و هست . همیشه فکر کردم در ارتباط با اون ها باید هایی وجود داره که من ازش خبر ندارم . آدم ها دسته های متفاوتی هستن . با رنجِ x و y و
بیش از یک‌سال است که با بعضی از آن‌ها زندگی کرده‌ام. روزهای نخستینی که دیدمشان، تمام شور و شوق آن همه نوجوان، من را به روزهایی می‌برد که سومین سال راهنمایی را می‌گذراندم و با اشتیاقی بی‌مانند به‌سوی مدرسه می‌دویدم تا معلم ریاضی‌ام را ببینم. روزهایی که شنبه‌ها را دوست نداشتم، چون روز کاری او نبود، و ساعات تمام کلاس‌هایش را از بر بودم، برای اینکه دوستش می‌داشتم. او اما نه یک مرد بلند قامت و خوش بر و رو، که بانویی در آستانۀ چهل سالگی بود
به احتمال زیاد کودک شما می تواند غم یا شادی خود را به خوبی به شما نشان بدهد. وقتی شما به خانه برمی گردید یک لبخند بزرگ بر روی صورت او می نشیند؛ و هنگامی که نتواند عروسک محبوبش را پیدا کند با بغض گریه می کند. اما شاید شما هنوز هم نتوانید تشخیص دهید که آیا او در مجموع شاد و راضی هست یا خیر؟ نشانه های این مورد معمولا واضح هستند: یک کودک شاد و خوشحال می خندد، بازی می کند، از خود کنجکاوی نشان می دهد، به ارتباط با سایر بچه ها علاقه نشان می دهد و به تحریک
سفر باب به مکه

پس از وصول عریضه ملّا حسین از خراسان به حضور مبارک، هیکل اطهر عازم حج بیت اللّه گردیدند. وی با قافله حجاج شیراز روانه حج بیت شدند. از اصحاب تنها محمد علی قدّوس و غلام حبشی ملازم هیکل مبارک بودند. حضرت اعلی مستقیماً بجانب بوشهر روان شدند. پس از ورود به بوشهر کارهای خود را مرتب فرموده و برای آن سفر دور و دراز آماده شدند.

از بوشهر به کشتی نشسته و مدّت دو ماه سفر دریا طول کشید. کشتی با کمال بطوء و کندی سیر می کرد و گاه گاه دس
باز من افتادم رو خط و دارم تند تند پست میذارم :))
خدا میدونه که خیلی خسته ام :)) تمام هفته مشغول بودم بعلاوه اینکه ۴شنبه صبح استخر شاگرد داشتم بعد رفتم دانشگاه دوباره برگشتم استخر کلاس داشتم و ساعت ۸:۳۰ خونه بودم. اینقدررررر خوابم میومده و خسته بودن که نگو با اینحال با یک عدد دوست تا ساعت ۱۱ گفتمان میکردیم شایدم ۱۲! بعد صبح امروز ۸صبح کلاس داشتم دانشگاه که ساعت ۷ بیدار شدم ولی هرچی فکر کردم دیدم کلاس اصلا مفید نیست و از این استاده هم هیچ خوشم نمی
دوبله فارسی فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد مدیردوبلاژ: رضا آفتابی مترجم: مشهود محسنیان گویندگان: سعید مظفری، چنگیز جلیلوند، افشین زی نوری، مهرخ افضلی، شراره حضرتی، حامد عزیزی، رضا آفتابی، خشایار شمشیرگران، بهرام زاهدی، رامین کاملی، مجتبی فتح‌الهی، امیر بهرام کاویانپور، کریم بیانی، نازنین یاری، سحر صحامیان، الهام جعفرنژاد، ساحل کریمی، متانت اسماعیلی
BluRay 1080p
لینک مستقیم
صوت دوبله فارسی
– – – – – – – – – – – – – – –

جرمت بزرگ بودنت بود ،بلندای سطح اندیشه ات ،راضی به زندگی نبودی در سطح پایین ،دلت خوش نبود به هر قیمتی زندگی کنی .
به بالاها نظر داشتی ،زندگی را جور دیگر می دیدی ،خنده ات می آمد دل خوش کنک های کوچک دنیا را،
مقام ،قدرت ،لذت های دنیا حریف تو نشدند ،آخر مگر تو با آن همه عظمت ،از بزرگی و متانت ،از دانش و تفکر می توانستی راضی باشی به بازیچه های کودکان....
چه سخت بود زندگی تو با بزرگسالان کوچک و چه سخت بود توضیح واقعیت ها و حقایق  به آنها ...
خانواده ات
سواحل جزیره کیشجزیرهٔ کیش یکی‌از جزیره‌ های خلیج عجم و از توابع بخش کیش , شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط جذاب استان هرمزگان در جنوب جمهوری اسلامی ایران است . در پیشین , این جزیره را به اسم «قیس» می‌ خواندند . صورت این جزیره بیضی‌ مثل است و در ۱۲کیلومتری کرانهٔ شیبکوه جای گرفته‌ است . این جزیره هر ساله یک میلیون نفر توریست را به خویش جذب مینماید .

سواحل خلیج فارس در کیشیکى از شگقتیهاى جزیره مرجانی کیش , سوا
آقای گرجی پور بعد از خوردن ناهار تشکر بسیار
گرمی از همسرش کردوبه اتاقش رفت برای رسیدگی به کاراش برعکس دردونه اصلا لب به
غذاش نزده بود

میترسید مادرش از پودرا به خوردش بده وقتی شادی
خانم متوجه شد بشقاب رو جلو دردونه برداشت وچندتا قاشق ازاون خورد وگفت خیالت راحت
بخور من

چیزی نریختم دردونه که خیالش راحت شد سمت مادرش
رفت وگونه هاشو بوسید وبعد تند تند شروع به خوردن کرد مثل قحطی زده ها .

شادی خانم چشم غره ای بهش رفت و گفت وا دختر از
قحطی اومدی؟

هن
دانلود فیلم Captain Marvel 2019  با کیفیت Blu-Ray
کیفیت 720p اضافه شد
کیفیت 480p اضافه شد
کیفیت 1080p اضافه شد 
 نسخه دوبله فارسی اضافه شد

منتشر کننده فایل:MovieCenter
Imdb : 7.0/10
ژانر : اکشن , علمی تخیلی , ماجراجویی
زبان : زبان اصلی | دوبله فارسیکیفیت : Blu-Rayفرمت : MKVحجم : متغیرمحصول : آمریکاستارگان : Ben Mendelsohn, Brie Larson, Samuel L. Jacksonکارگردان :  Anna Bodenلینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس فارسی
خلاصه داستان :
کارول دانورز تبدیل به یکی از قدرتمندترین قهرمانان جهان شده و در نبردی میان‌
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج: دولت سعودی بدون امنیتی کردن محیط، امنیت و کرامت حجاج را تأمین کند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در
دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه حج را مجموعه ای استثنایی و
ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم
سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج تأکید
کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار
حقیقتش یه سری تغییر و تحولات عجیب داره در من رخ میده
که دلیلش رو خودم هم درک نمیکنم.
شاید به خاطر تغییر محیطه.
اتفاق و تغییر خاصی توی زندگی من داده نشده به جز کوچ کردنم به این شهر.
یکی از اشناهام توی تورنتو زندگی میکنه
بهم گفت خوب کردم کوچ کردم.
گفت یه جا موندن ادم رو روانی و راکد و ساکن میکنه.
شاید از اثرات کوچ کردنه.
من قبلا ور و بریام برام بعضیاشون مهم بودن.
رفتاراشون رو انالیز میکردم که خودم چیز یاد بگیرم.
الان کمتر کسی برام مهمه.
کلا انگار گذش
ولنتینا ولنتینو – VALENTINA VALENTINO
بهترین عطر زنانه۳. بولگاری جاسمین نویر – BVLGARI JASMIN NOIRدر واقع این ادکلن زنانه میباشد البته با خصوصیت های مردانه پباده سازی شده‌است . از گزاره ی این خصوصیات که باعث متعدد شدن این جنس گشته میتوان به اقتدار ، مجلل بودن ، سرشار بودن از راز و در عین درحال حاضر ملایم و بی پروا بودن آن اشاره نمود . این مال در سال ۲۰۰۸ ساخت شده‌است . در بالا بو ی یاس و در نت اواسط بادام و یاس و در آخر مشک ، نعناع هندی ، عنبر و دانه ی تونکا را ی
10 راز پرورش کودک شاد

1-  به کودک عشق بورزید :
اولین راز پرورش کودکی شاد تمجید از اوست . عشق مطلق والدین مهمترین عامل در شادی کودکان است. وقتی کودکان بزرگ می شوند دانستن اینکه علایق ، عقاید ، خصوصیات و استعداد هایشان با ارزش تلقی می شود پایه گذار شادی سالهای بعدی زندگی شان خواهد بود . البته پذیرش کودک به معنای چشم پوشی همیشگی از خطاهایش نیست . یاد بگیرد که عملکرد کودک را نقد کنید نه شخصیت اورا . همچنین آنچه را که از کودک می خواهید به او بگویید ن
من هیچ وقت هیچ
جایی (غیر وبلاگم البته) هیچ کس را لعنت نکردم. نه به این خاطر که
مثلا کار زشتی است، نه. چون فکر می کنم بی‌فایده است. اما جالبه که خیلی‌ها انگار اصلا این حق را برای من قائل نیستند که عصبانی باشم و خشمم را نشان بدهم (پست قبلی). عجیبه که انتظار ادب بیش‌تری دارند. درست مثل این که از یکی که زیر شکنجه است بخواهی
با تو، با شکنجه‌گرش، با ادب و متانت
به گفتگو بشیند یا نه، حتی بپذیرد که باید شکنجه بشود و اعتراضی هم نکند. چرا
همچین انتظاری دار
قسمت اول
دود اطرافش را فراگرفته بود.  هرچه تلاش می کرد  نمی توانست چیزی ببیند .بلند بلند صدا می زد : این جا کجاست  که من رو آوردید ؟چرا کسی جواب نمی ده ؟ خسته شدم ! دیگه رمقی ندارم، تکلیفم رو مشخص کنید. دیگه طاقت انتظار کشیدن رو ندارم
هنگامی که پاسخی نمی یافت دوباره با همان صدای قبلی اما با ترس و لرز بیشتری شروع می کرد به داد زدن. کم کم بغض گلویش را گرفت . وقتی آن قدر صدا زد که مطمئن شد کسی به کمکش نمی آید بغضش ترکید و گریه اش گرفت رو کرد به سمت آسما
در هجرت با تور قشم ارزان بخش ها توریسم فراوانی موجود هست , از جمله جاذبه های این جزیره می شود به هفت جاذبه ی ارگانیک که به عجایب هفتگانه قشم دارای اسم و رسم است , اشاره نمود که در جور خویش بی سابقه است . جزیره قشم , مطرح ترین جزیره خلیج عجم است که در تنگه هرمز قراردارد . مساحت این جزیره حدود 1500 متر مربع است .

غار نمک :کوه مخروطی صورت به اسم کوه نمکدان , که در طول حدود 340 متر قراردارد و مرتفع ترین ناحیه قشم است .در دامنه این کوه مخروطی صورت غارهایی مو
دانلود سریال Game of Thrones
داستان سریال بازی تاج و تخت :
داستان سریال در قاره‌های خیالی وستروس و اسوس، در نزدیکی پایان یک تابستان 10 ساله اتفاق می‌افتد و چندین خط داستانی را دنبال می‌کند. اولین داستان به جنگ بین خانواده‌های اشرافی برای به دست آوردن تخت آهنین و پادشاهی هفت اقلیم مربوط می‌شود. دومین خط داستانی، نزدیک بودن زمستانی طولانی و یورش موجوداتی افسانه‌ای از شمال را شرح می‌دهد و سومین خط داستانی مجموعه، تلاش فرزندان شاه مخلوع، برای باز
سلام سلام ^_^ 
به قول اون نی نیه سالام سالام باچاها ^_______^

1. آقا دیدین چیشد؟ سال آخری عاشق مدرسمون شدم :) به مناسبت شب یلدا بهمون اگه گفتین چی دادن؟ پففففففییییییلاااااااا ^______^ با اینکه فقط موفق به کسب یک مشت پفیلا شدم ولی در عوض 5 تا نارنگی برداشتم و یه حس انتقام و پیروزی در وجودم رخنه کرده منتها جای خالی پفیلا هنوز توی قلبم حس میشه :')
2. مشاورمون بهم گفت ببین عملکردت بهتر از نمودته :/ حقیقتا رگ به رگ شدم و برام توضیح داد که ینی از اون بچه ها نیستی
ثواب عظیم لعن بر جبت و طاغوت در کلام امام سجاد علیه السلام
میرزا ابی الفضل طهرانی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه می‌نویسد:
فاضل زاهد ورع آخوند ملا محمد کاظم هزار جریبی که از تلامذه استاد اعظم آقای بهبهانی قدس سره بوده و خود از فضلای محدثین و عرفای محصلین است در کتاب «جمع الفضایح لأرباب القبایح» از ابو حمزه ثمالی حدیث می‌کند که وی از امام همام زین العابدین و سید الساجدین علیه السلام روایت کرده است: «قال: من لعن الجبت و الطاغوت لعنة واحدة کتب
به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی - خبری تاریخ تطبیقی؛ استاد نجم‌الدین طبسی از دوستان پنجاه ساله علامه سید جعفر مرتضی عاملی در نشستی به بیان ویژگی های ایشان پرداخت که در ادامه متن را ملاحظه می کنید؛
علامه مصداق حدیث شریف است که می‌فرماید «مَوْتُ الْعَالِمِ کَسْرٌ لَا یُجْبَرُ؛ موت العالم کسری است در دژ اسلام که به این زودی جبران‌پذیر نیست... .»
ایشان با این‌که 250جلد کتاب نوشته و همه کتاب‌هایشان مورد رجوع جامعه شیعه بود و کتابخانه‌های اسل
به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی - خبری تاریخ تطبیقی؛ استاد نجم‌الدین طبسی از دوستان پنجاه ساله علامه سید جعفر مرتضی عاملی در نشستی به بیان ویژگی های ایشان پرداخت که در ادامه متن را ملاحظه می کنید؛
علامه مصداق حدیث شریف است که می‌فرماید «مَوْتُ الْعَالِمِ کَسْرٌ لَا یُجْبَرُ؛ موت العالم کسری است در دژ اسلام که به این زودی جبران‌پذیر نیست... .»
ایشان با این‌که 250جلد کتاب نوشته و همه کتاب‌هایشان مورد رجوع جامعه شیعه بود و کتابخانه‌های اسل
قالیشویی در مشهد

بعضا دیگر از تفاوت‌های در میان پارکت و لمینت به شرح پایین میباشد:لمینت مقرون‌به‌صرفه و ارزان خیس از پارکت میباشد.حفظ و نظافت کردن لمینت سهل و آسان‌خیس میباشد.لیمنت ضایعات کمتر فضا زیستی داراست. (به جهت مواد تصنعی)پارکت مشقت بالایی نسبت لمینت دارااست.دوام و ارتفاع قدمت بوستان فراتر میباشد.پارکت قشنگ و گران‌قیمت میباشد و حس زنده بودن را منتقل می نماید.هر دو فارغ از لغزش (سُر میل کردن) می‌باشند، اما لمینت در قبال خراش یه
داوینچی در زمان خودش نوآور بوده
با این حساب فکر می‌کنم که خود خواهانست که من زنده ام به تفسیر دیگر معتقدم از حقی بهره‌مندم که از آن من نیست ، نشسته بودم و با هر چشم به صورت جداگانه یک انگشت را نگاه میکردم چه اختلاف نظری در خوده ، خودم دارم ! رفته رفته با سینه ستبر از صدای سکوت پا به آغازی این وادی گذاشتم ، تظاهر کاری بود که به دلیل ترس انجام دادم ، از همین رو با ظاهری فهمیده ، ناگریز به منازعه ندیدهایم رفتم ، گویا تمام این انرژی بابت فقر فهمم بو
سایت اوکی مد در این مطلب به پرسش هایی همچون : چه نوع ریشی برای مرد ازنظر خانم ها جذاب تر است؟ رنگ‌ها و لباس‌های موردعلاقه یک مرد جذاب چیست؟ تیپ و استایل مناسب برای مردان در مراسم رسمی چیست؟  مهم‌ترین عوامل ظاهری یک مرد جذاب .خانم ها عاشق چه مردهایی می‌شوند؟ نکاتی که مردان کت پوش باید رعایت کنند . تأثیر داشتن سیبیل در مردان، از چند رنگ و اکسسوری در استایل خود می توان استفاده کرد؟ و…پاسخ داده است برای خوندن کامل مقاله به سایت اوکی مد

دوست نداشتم دربارۀ فیلم‌های جشنواره چیزی بنویسم. اما شب گذشته تا اینقدر نادیده‌گرفتن خروج معنای خوبی نداشت. نادیده‌گرفتن خروج یعنی بستن دهان سینمای اعتراض. یعنی بستن دهان منتقدان. یعنی مبارزه با هنر شریف، آزاد و عدالت‎‌طلب. ما در این ده سال همه‌جور فیلمی ساختیم و به‌همه‌جور فیلمی هم جایزه دادیم و همه‌جور فیلمی را هم به عنوان نمایندۀ ایران و ایرانی راهی اسکار و دیگر فستیوال‌ها کردیم؛ بزرگ‌ترین توهین‌ها به انقلاب اسلامی، به شهیدا
شاعران بزرگ پارسی‌گوی (۱۲)
قرن چهارم و نیمه‌ی اول قرن پنجم هجری

عنصری

استاد ابوالقاسم حسن بن احمد عنصری بلخی سرآمد سخن‌وران پارسی در دربار محمود و مسعود غزنوی و استاد مطلق در مدح و غزل و قصیده از رودکی تا زمان خویش است.
از آغاز حیاتش اطلاع روشنی در دست نیست جز آن‌که می‌دانیم که از خاندانی متمکن برخاسته و در عین تنعم به شعر و ادب روی کرده و در این فن شاگردی ابوالفرج سگزی شاعر اواخر قرن چهارم و مداح سیمجوریان را اختیار نموده و علاوه بر شعر
سایبان برقی دو طرفه پارکینگهمانگونه که میدانید سایبان دوطرفه کیفیت و ایستادگی بالایی در قبال مراقبت ماشین در قبال تابیدن فروغ خورشید و وضعیت جوی‌بار نامطلوب دارااست که علاوه بر تولید سایه و زیبایی و یگانه بودن این فرآورده قادر است متانت و امنیت را در فضای گشوده خارج ساختمان تولید نماید .از سایبان برقی دوطرفه تحت عنوان سایبان پارکینگ هم به کار گیری می شود . نکته مهم راجع‌به اشکال سایبان برقی دوطرفه این است که هنگام
ویژگی های یک نامزد اصلح
از مترفین (راحت طلبان، از سرمایه داران، تجمل گرا) نباشد.چرا که درد قشر ضعیف جامعه را نمیتواند درک نماید.
ساده زیست باشد.فلان شخضی که در فلان منطقه بالای شهر خانه چند میلیاردی دارد، سرمایه چند میلیاردی دارد نمی تواند گره از مشکلات مردم باز کند.
خداوند در این باره در قران کریم  ایه 45 سوره واقعه می فرماید: انهم کانوا قبل ذلک مترفین.
سفیه نباشد
در روایت داریم  تمام افرادی که به جهتی از جهات قابل اعتماد نیستند سفیه نامیده ش
10- جنبۀ نوآوری و جدید بودن تحقیق:
در این تحقیق به بررسی مسائل مستحدثه  و بررسی زوایای گوناگون موضوع از بُعد فقهی طبق آیات، روایت و آراء و اقوال فقها و بیان آنها پرداخته شده است. البته ممکن است این مسائل به صورت پراکنده و ضمنی در کتب دینی مورد اشاره قرار گرفته باشد.
الف: مفاهیم:
محتویات:
کلید واژه هاهنرویژگی های زن هنرمندبایدهای بازیگری زنفیلمسینماتئاتربازیگریکلیدواژه ها:الف- حکم:واژه ی حکم بر خطاب شرعی، که متعلق به افعال مکلفان به نحو اقتضا

بیوگرافی مهدی پاکدلآقای مهدی پاکدل هنرپیشه عالی سینما و تلویزیون در د‌همین روز از تیرماه 1359 در شهر اصفهان چشم به جهان گشود , وی دو اخوی به اسم های حسین و مسعود داراست که هر دو در میدان هنر درگیر عمل می باشند . مهدی پاکدل علاوه بر بازیگری در میدان آوا هم فعالیت می کند و آلبومی به اسم در منعکس شدن کوچه های تر را منتشر نموده است .آغاز فعالیت بازیگریآبی‌رنگمهدی پاکدل فعالیت بازیگری را با اجرای نقش در نمایش ( تکان انفیه
بهترین عطر زنانهاینکه مدام عطر ای خوب از شما متصاعد شود و احساس خیر به اطرافیانتان بدهد با گزینش یک رایحه یگانه برای ساختن لحظاتی عاشقانه با سهیم زندگیتان مختلف میباشد . گذشته از تعیین رایحه زنانه بهتر میباشد در زمینه ی ذائقه و آلرژی های عشقتان داده ها کسب نمایید .
اینکه بدایند با چه عطری شم بهتری به وی میدهید و اورا مالامال انرژی می‌کنید و تحسین او‌را برمی انگیزید در تعیین عطرتان بسیار مهم میباشد . ضمن آنکه در گزینش بو بایستی فصل های سال و
دریاچه حلیمه جان رودباردریاچه عروس یا این که حلیمه جان که یکی‌از زیباترین مکان های ارگانیک در استان گیلان است , در روستای حلیمه جان از توابع بخش عفو و بخشش آباد و بلوکات شهرستان رودبار واقع شده‌است . این دریاچه که به دو رنگ بودن خویش مشهور است , با هنرمندی باد و جلبک های روی دریاچه تصویر زیبایی کردار می نماید , گذشته از ظهر رنگ بیشه و عصر رنگ اسمان در آن نمایان است . حلیمه جان مسیر جنگلی خارق العاده و زیبایی دارااست که پیاده
یکی از بدترین پدیده های اجتماعی که مضرات آن در اغلب موارد دامنگیر
همه جامعه می شود، مسأله طلاق است. این معضل اجتماعی به هیچ وجه زیبنده جامعه
اسلامی نیست و علاوه بر دولت ها و متولیان فرهنگی، همه اقشار جامعه نیز نسبت به
رفع آن مسئولیت دارند. آمار بالای این رویداد تلخ نشان می دهد نسبت به رفع این
معضل اجتماعی اهتمام لازم صورت نگرفته است.
شاید اگر عوارض مخرب این پدیده نامبارک را بدانیم دغدغه بیشتری نسبت
به پیشگیری یا مقابله با آن در خود احساس نما
ساخت آبنما در باغ کردان کرج
طراحی آبنماآبنماها مدام در عصر های گوناگون باستان , با آرم خاصی مزین می شدند . برای مثال در طول رم باستان آن‌ها را با مجسمه هایی سنگی یا این که برنزی یا این که گونه های حیوان‌ها یا این که قهرمانان عصر خویش تزئین می کردند که نمادی از توان و دلاوری آن‌ها بوده است .لویی چهاردهم در گلشن ورسای مثال هایی خاصی از ابنما را ارائه نمود که نشانه اقتدار خویش بر درختان بود . پباده سازی آبنما بسته به محی
بهترین عطر زنانههر یکسری از دوره های خیلی بدور تاکنون برای عطرها بطری (شیشه) هایی با طرح ها ، مال ها و مدلهای متعدد پباده سازی و‌ ساخت گردیده اند البته مدام استاندارد یا این که رسمی وجود داشته و دارااست که شرکت های عطرسازی از آن پیروی کرده و خواهند کرد‌‌‌‌‌‌این استاندارد و یا این که ضابطه ، ضابطه تعیین و به کارگیری از رنگ هاست‌‌‌در واقعیت پس از قرائت این شرکت مقاله شما کار کشته خواهید بود بو یک بو را حتی فارغ از استشمام آن و از پشت ویتری
بهترین عطر زنانهولی که هرکسی حق تقدم‌های خودش را برای خرید بو را دارااست، ولی قیمت خوب جزو اولی حق تقدم‌های تمامی ماست! به همین عامل دیجی‌فرآورده از ۵ تا ۷ مرداد در فستیوال‌ی «شگفت‌انگیز با دمای بالا» صدها پرفیوم، ادوپرفیوم، ادوکلن، ادوفرش و بو جیبی را با تخفیف شگفت‌انگیز عرضه می نماید. افرادی که دنبال یک بو یگانه می باشند به کنار، در حالتی که شناخت متعددی با عطرها ندارند و در پی یک رایحه خوب می گردید، میتوانید از ما یاری بگیرید. ۶ رایحه
تایلند یک کلاژ صحنه های متحرک است که دربرگیرنده شهرهای شیک و امروزی و مملو از موتورسیکلت ها و tuk - tuks می شود , ( معابد بودایی با مردمی با لباسهای نارنجی , قبایلی که در تپه ها صنعت های دستی را به فروش می‌رسانند , مناظر باشکوه با روستاهای کشاورزی سنتی , ویرانه های باستانی و سواحل تعجب آور ی زرق و برق دار و تالاب های آبی‌رنگ ) چنین پرتره فریبنده ای توضیح میدهد که چرا تایلند یکی‌از دوست داستنی ترین هدف های برای مهاجرت در جنوب شرقی آسیا است 
در حالتی
ساعت از هفت صبح گذشته است ولی آفتاب بر نیامده. با اینکه خورشید خانم، هنوز در رخت خود آرمیده است؛ آسمان دارد نورانی می شود. البته نورانی که چه عرض کنم! یک آسمان رنگ پریده! ترجیح می دهم به این آسمان رنگ پریده نگاه نکنم، زیرا از فرط بی میلی خوابم خواهد برد! انگار دستی تنبل، با بی حوصلگی تمام، بوم آسمان را رنگ زده است. به همین خاطر، فعلا منتظرم تا خورشید خانم بیدار شود و با قلم موی سحرآمیزش، رنگ حیات بر صفحه ی عالم بپاشد.

داخل اتاقم هستم و به آسمانی
شیخ فضل‌الله محلاتی، از سوی ستاد مرکزی راهیان نور حوزه، به‌عنوان شهید شاخص جامعه روحانیت در سال ۹۸، اعلام شد.
با آغاز سفرهای نوروزی راهیان نور، شهدایی از جامعه روحانیت، بانوان، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، جهاد و مدافعان حرم به‌عنوان شهید شاخص معرفی می‌شوند تا ضمن تبیین ابعاد زندگی آن‌ها برای جوانان، الگو گیری از شهدا سرمشقی برای همگان باشد.
فرازی از وصیت نامه:
در وصیت نامه اش خطاب به فرزندانش نوشته است: سه چیز را اگر نداشته باشید، من از
کویر اشتهاردشهرستان اشتهارد که از جاذبه های توریستی زیاد شامل است , شمار متعددی از آن ها ناشناخته باقی‌ باقی‌مانده است . اشتهارد را از دشت زیبایش می شناند , دشتی که شب ها زیباترین جلوه برای رصد اسمان و ستارگان به حساب آورده می شود , اثر ها باقی‌مانده از روستاهای تاریخی در دشت اشتهارد هر مورد زیبایی یگانه خویش را داراست , دشت کویری و تپه های نمک در اشتهارد از جاذبه های درختان این حوزه‌ است و اکثری از اثار تاریخی و ارگانیک
تحقیق چگونه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم
تحقیق چگونه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم

دسته بندی
مقاله و تحقیق

فرمت فایل
doc

حجم فایل
17 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

قسمتی از متن :
اخلاق خوب یکی از عوامل موفقیت است. انسان های خشن و بد اخلاق تنها و بدون دوست می مانند. پیامبر اسلام، حضرت محمد صلی الله علیه و آله هدف از بعثت و رسالتش را تکمیل اخلاق و ارزش های انسانی می داند. اگر انتظار د
پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه کمرویی
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمرویی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 
فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری کمرویی عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم.  

کمرویی یک پدیده پیچیده و مرکب ذهنی، ر
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمرویی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 
فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری کمرویی عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم.  

مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 

مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 

مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 

مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 

مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 

مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 

مشخصات فایل 

تعداد صفحات
42

حجم
94 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها